Pliūpsnis padėkų

07/29/2021

      Susikaupė gausybė, nuoširdžių, neišsakytų AČIŪ! Kaip tie ilgai laukti lietaus debesys vidury sausos, karštos vasaros, tad lai lyja padėkomis ir mūsų geradarių Širdis laisto!

      Dažniausiai padėkas artimiausiems ištariam paskiausiai. Tad šįkart pradedame būtent nuo jų. Norim pasidžiaugti ir dėkoti kiekvienam mūsų kolegai, kurie per tokius karščius ir toliau ne tik puikiai atlieka savo pareigas, bet dar ir prisigalvoja visokių staigmenų gyventojams:) : netikėtos dainos kambaryje, ilgai kurtas žaidimas, sveikinimai varduvininkams, ilgėlesnis pokalbis ar dar kokia gyventojus džiuginanti veikla, kuri praskaidrina karščio užgožiamas nuotaikas.

      Didžiuojamės kolegų šeimų nariais, kurie irgi puoselėja didingą Pagarbos jausmą senam žmogui. AČIŪ V. Vidmantui už ledus! AČIŪ J. Boguckui už bulves!

      Kas vyksta Globos namuose, neretai pavadiname „kaip šeimoj“. O už Globos namų ribų, kai peržengi seniai matytų artimųjų namų slenkstį, puoli dalintis lauktuvėmis ar vaišėmis. Ir pas mus taip būna! Ir tikrai ne kartą artimieji lankydami savo Žmogų, atnešdavo ir kambariokams ar kaimynams, ar net visiems gyventojams kiškio pyragų! Šį kartą tariam AČIŪ Danutės dukterėčiai A. Savickienei už galimybę paskanauti vasaros - braškių:). AČIŪ Reginos dukrai D. Beigienei už dėmesį ir gėles moterims, kurios nėra mamos ar jau nebeturi, kas galėtų pasveikinti Motinos dienos proga!

     Mus stiprina ir motyvuoja toliau dirbti buvusių kolegų palaikymas ir nuolat rodomas dėmesys, geras jų žodis ar pasidalinimas patarimu! AČIŪ L. Germanavičienei už bulves!

      Kaip gera, kad mūsų partnerė, gėlių parduotuvė „Smiltė“, pasidalina neva prekinę išvaizdą praradusiais vazonėliais ar daikteliais, kurie neva morališkai paseno. Šios dovanos kursto, sužadina mūsų vaizduotę ir skatina kurti bei socialiai atsakingai naudoti daiktus! AČIŪ, Audrone!

      Stebina žmonių gera širdis! Kai aplink girdi tiek daug negatyvo, sunku patikėti, kad yra žmonių, kurie patys sugalvoja ir pasidalina su kitais! Ir tai kartoja kelis kartus! AČIŪ A. Muleronkaitei už braškes! AČIŪ V. Šimonėliui už medų!

      O! Apie mūsų būsimą ir labai laukiamą pavėsinę susibūrė didžiulis būrys geradarių! Vyriškai AČIŪ V. Mateikai už pagalbą liejant pavėsinės pamatus! AČIŪ LSDP Širvintų skyriaus bičiuliams už prisidėjimą prie pavėsinės statymo! Yra ir geradarių, kurie nenorėjo skelbtis, bet vis tiek Jiems AČIŪ!

      AČIŪ šuniuko sveikata besirūpinančiam veterinarui A. Kvikliui!

      Įsilijo padėkomis!

     Bet taip sunku sustoti, nes jaučiamės apsupti atsakingų žmonių, kurie nėra linkę teršti Gamtos, eikvoti jos resursų ir pabando pasiūlyti dar kartą panaudoti ar sunaudoti likusius, dar tinkamus vartoti vaistus, higienos reikmenis ir t. t. Tik dažniausiai pastaruosius daiktus priimame su nuoširdžia užuojauta – suprasdami, kad mūsų džiaugsmas yra lydimas gedulo, ašarojančių akių, dužusios širdies, didžiuliu praradimo jausmu... AČIŪ gedintiems, linkime Jums stiprybės!

     Mūsų nameliai dažnam tampa finišu Gyvenimo bėgime. Bet su Jūsų prisidėjimu mes šį bėgimą paverčiam Olimpiniu bėgimu. Jame atsiranda pagalbininkų ir skatintojų, kurie palaiko ir įgalina nepasiduoti ir judėti, nes bėgimo takelis dar nesibaigia.

      AČIŪ JUMS, kad esate šalia!