Svarbi informacija

02/28/2021

Išgyvename sudėtingą laiką, COVID-19 virusas pasiekė ir mūsų namelius. Viltingai laukėme skiepų, tikėjomės, kad pasiskiepiję išliksime tokie pat stiprūs, bet įvyko kitaip. Šiuo metu yra apsirgę keli mūsų gyventojai, kurie gydomi ligoninėje, jų būklė gera, jokių ligos simptomų nejaučia. Jei viskas bus taip ir toliau, po dešimties dienų turėtų grįžti.

Pasimokę po pirmojo karantino, stropiai atlikę namų darbus, griežtai laikomės nustatytų reikalavimų ir atsakingai rūpinamės gyventojų saugumu ir gerove. Dėl susidariusios situacijos globos namus izoliuojame. Giminaičiai, norintys sužinoti, kaip jaučiasi jų artimieji, gyvenantys mūsų nameliuose, gali kreiptis telefonu į slaugos administratorę Daivą Baronienę ( Tel.:8 606 40 616)

Užklupus virusui, dar kartą pasitvirtino liaudies išmintis - vienas lauke ne karys. Tad nuoširdžiai dėkojame Nacionalinės visuomenės sveikatos centro Širvintų skyriaus specialistams, Širvintų ligoninės administracijai, Greitajai medicinos pagalbai uoliai patariantiems, kaip elgtis šiuo metu, transportuojant mūsų gyventojus, palaikantiems geru žodžiu.

Esame dėkingi savo globos namų darbuotojams, kurie, pasikeitus darbo sąlygoms nuo pat pandemijos pradžios, kantriai atlieka savo pareigas, nepasiduoda įtampai ir kaip tikri kariai dirba: kiek gali ir kiek reikia. Jų dėka mūsų gyventojams kuriamos jaukios namų sąlygos net ir virusui užklupus.

Karlas Liudvikas Biornė rašė: „Egzistuoja tūkstantis ligų, bet sveikata tėra viena". Tad sergantiems savo namelių gyventojams linkime kuo greičiau pasveikti ir sugrįžti, o kitiems - išlikti sveikiems, darbuotojams - stiprybės, artimiesiems - ramybės. Drauge laikykimės skelbiamų nurodymų, kad išliktume sveiki ir kuo greičiau vienas su kitu gyvai pasilabintume: „Sveikas sugrįžęs!". Tepadeda mums Dievas.