„Auksinio rudens restoranas“ atvėrė duris per Pagyvenusių žmonių dieną

10/03/2021

     Laikas bėga ir metų ratą suka. Kai ruduo nusispalvina gražiausiomis spalvomis, Širvintų parapijos globos namuose Spalio 1 dieną, jau treti metai, atveriamas „Auksinio rudens restoranas“. Pavadinimas simbolizuoja žmogaus brandą – turtingą išminties, patyrimų. Žmogaus ruduo gali būti auksinis! Vienai dienai atveriamam „Auksinio rudens“ restoranui, gyventojams dovanojama daug siurprizų ir netikėtumų, tikimasi šią ypatingą dieną, tarsi visų namelių gyventojų gimtadienį, stebins ir šiemet.

     Prieš 31 metus Jungtinės tautos paskelbė, kad nuo šiol Spalio pirmoji bus Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena ir tą dieną didžiausias dėmesys bus kreipiamas į juos. Tad sveikinami: 3 Aldonos, Alvira, Antanas, Birutė Veronika, Česlav ir Česlovas, Dalia Liucija, 2 Danutės, 2 Elenos, Felicija, Filomena, Irena Ona ir Irena, Ivanas, 2 Jadvygos, 2 Janinos ir Janina Teresa, Jevgenija, Arūnas, Ksavera, Lilija, 2 Marijonos, Michalina Aldona, Mira, Nikolajus, Ona, Petras, 2 Pranai, 2 Reginos, Sabina, Stefanija, Tadas, Vanda, Veronika, Vida, 2 Viktorai, Vytautas, Vladislava, Zenonas. Ta proga Širvintų parapijos globos namų vadovas, tapęs vienai dienai restorano vadovu, pasidžiaugė gyventojais ir prilinkėjo daug labai gražių dalykų, dėkojo už buvimą šalia ir pagalbą („alsavimą į nugarą“) išlaikant malonią aplinką. Nebesileidom dėl suvaržymų liūdėti ir mėgavomės mūsų partnerių sveikinimais per nuotolį. Gyventojus sveikino būrys vaikų iš Širvintų pradinės mokyklos (2b, 2c, 4b, 4c klasių mokiniai), Asta iš Socialinės partnerystės centro, Audronė iš gėlių salono „Smiltė“, savanorė Rasa, vilnos meistrė Oksytė. Dar viena nauja patirtis ir kiek emocijų išvydus senai matytus draugus. 

     Namelių darbuotojų komanda nėrėsi iš kailio, kad tik gyventojams diena būtų išskirtinė. Ne visus pavyko prikalbinti atvykti, ne visiems buvo nuotaika pasipuošti, bet atsirado užslėptų talentų! Tad gyventojai gyventojus stebino eilių skaitymu ir nerealiu muzikiniu pasirodymu! Nuo juoko ir nuostabos žandus įsiskaudėjo, nuo nepertraukiamų plojimų – delnai degė! Virtuvė ištaisė nuostabias vaišes! Visi liko skaniai pavalgydinti, pagirdyti ir nustebinti! Restoranui užvėrus duris, koridoriuose dar ilgai aidėjo šventės atgarsiai ir pasidalinimai įspūdžiais. Nuostabiausia, kad prie šventinės nuotaikos prisidėjo ir patys gyventojai: kūrė iškabą, puošė ir padėjo dekoruoti aplinką, rinko lapus, juos džiovino, atliko muzikinį numerį ir buvo labai aktyvūs šventės dalyviai! Tai stiprina kolektyvą ir motyvuoja! Tad visus su švente!

Šventės akimirkas rasite čia